ZŠ a MŠ Bánov
ZŠ s MŠBánov

Školská jedáleň

Dotácia na stravu

Informácie o poskytnutí dotácií na stravu :

• Potvrdenie, že ide o dieťa v hmotnej núdzi
  • Potvrdenie, že ide o dieťa, ktoré žije v domácnosti, ktorej príjem je najviac vo výške životného minima

K tomuto je potrebné priniesť čestné vyhlásenie o neuplatnení si nároku na daňový bonus.

Zápisný listok pre školský rok 2022/2023

V uvedenom odkaze si stiahnete zápisný lístok na stravovanie v školskej jedálni.

zápisný lístok (17.22 kB)

Podpora Európskej únie na stravovanie

Naša škola je zapojená do programu Európskej únie školského ovocia a zeleniny na podporu konzumácie zeleniny a ovocia.

Taktiež sme zapojení  do programu Európskej únie školského mlieka na podporu konzumácie mlieka  a mliečnych výrobkov.

Pani kuchárky pripravujú pre deti a zamestnancov obedy výlučne z mäsa chovaného v SLOVENSKEJ REPUBLIKE.

Slušné správanie u nás v jedálni:

1. Každý žiak má právo na stravovanie sa v školskej jedálni
  2. Žiakom ,ktorí sa nestravujú v školskej jedálni, a rodičom je prísne zakázaný vstup
  3. Žiaci sú povinní dodržiavať pokyny pedagogického dozoru a zamestnancov školskej jedálne
  4. Počas obedu sa pri stole správa slušne – nevykrikuje sa, nerozpráva nahlas, nenechávajú sa po sebe odpadky, nesiaha sa iným do jedla, udržuje čistotu. Neničíme obrusy, taniere, šálky. Nehojdáme sa na stoličke a nevyskakujeme na ňu.
  5. Žiak nevynáša zo školskej jedálne jedlo a riad
  6. Po dojedení obeda si žiak odnesie použitý riad do zberného okienka a zasunie po sebe stoličku
  7. Pri odchode z jedálne sa žiak poďakuje a pozdraví

Školská jedáleň

dr

ZŠ s MŠ Bánov Vás srdečne pozýva na športovo - relaxačné popoludnie pri príležitosti Dňa rodiny 2022, ktoré sa uskutční   dňa 10.6.2022 o 16.00 h v areáli našej ZŠ s MŠ Bánov.
Tešíme sa na Vašu účasť.

Kalendár podujatí

Po Ut St Št Pia So Ne

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Pranostika na akt. mesiac

November - vlčí mesiac.

Pranostika na akt.deň

Hmla na deň Mláďatiek veštila hmly.

Náhodný výber z galérie

Sviatok