sa

Marec mesiac kníh

Dátum: 18. 3. 2024

Marec je mesiac kníh a my sme si to pripomenuli aj vďaka našim žiačkam z 8.A a 9.A triedy.
V ŠKD sme si to užili a pozorne počúvali každý príbeh. Veľmi zaujímavé bolo pre nás aj vypočutie si príbehu v albánskom jazyku od našej novej žiačky z Macedónska. Ďakujeme a tešíme sa na vás aj na budúci rok

Presádzanie rastlín

Dátum: 5. 6. 2023

Utorok 23. mája sme si v ŠKD užili vonku pri príjemnej aktivite - presádzaní našich kvetov, ale aj pri sadení nových. A potešilo nás, že sadenie bavilo rovnako chlapcov, ako dievčatá.

Športvé hry a súťaže

Dátum: 26. 4. 2023

V pondelok sme si v ŠKD pripravili pre deti športové hry a súťaže na školskom ihrisku.

Veľkonočné tvorivé dielne

Dátum: 27. 3. 2023

Deti aj s pomocou rodičov vyrobili veľkonočné výtvory s použitím rôznorodého materiálu, ktoré budú vystavené na chodbe a budú nám tak pripomínať prichádzajúce krásne obdobie - Veľkonočné sviatky.

Tvorivé dielne

Dátum: 15. 12. 2022

Tvorivé dielne včera pokračovali aj v druhom oddelení ŠKD .

škd

Účesy účesy ach tie účesy

Dátum: 30. 5. 2022

Deti zažili netradičný deň v ŠKD. Pestrofarebné vrkôčiky, mašličky, kvietky, sponky, stuhy, jednoducho ozdoby od výmyslu sveta skrášľovali vlasy dievčat.
Zatiaľ kým sa dievčatá fintili, chlapci stavali rôzne krásne stavby z lega.

DM

♥️ Milé mamičky, babičky... ♥️

Dátum: 8. 5. 2022

Deti z ŠKD Vám v mene všetkých žiakov posielajú milé slová k Vášmu dnešnému sviatku.
O video sa postaral žiak IX. ročníka Lucas Villem.
Za všetky deti ĎAKUJEME, že ste.

šport

Atletický trojboj v ŠKD

Dátum: 1. 5. 2022

Atletický trojboj v ŠKD
Včera sa na školskom dvore konalo športové popoludnie detí z ŠKD.

mš

Veľkonočné tvorivé dielne v ŠKD

Dátum: 29. 4. 2022

Veľká noc patrí k najkrajším sviatkom jarného obdobia. K symbolom Veľkej noci patrí zajačik, kuriatko, vajíčko, ovečka, a práve tieto neodmysliteľné súčasti slávnostnej výzdoby si mohli deti v školskom klube vyrobiť.

mš

Malí záhradníci v ŠKD

Dátum: 29. 4. 2022

Slnečné dni nás priam lákajú von na náš školský dvor. Spoločne sme sa s deťmi rozhodli, že aj my si skrášlime triedu. Preto sme nelenili, vysúkali sme si s deťmi rukávy a presadili sme kvietky.

Karneval v ŠKD.

Dátum: 10. 2. 2022

Dnes prišla do našej ŠKD čarovná nálada. Detičky sa zmenili na rozprávkovo-čarovné bytosti. Tento deň si deti užili poriadnou karnevalovou zábavou, plnou smiechu. Masky taktiež aj súťažili v rôznych súťažiach, za čo boli odmenení sladkou odmenou.

Hravé popoludnia v ŠKD

Dátum: 26. 1. 2022

Hravé popoludnia v ŠKD

ŠKD

Ak je na Smrtnú nedeľu (Čierna nedeľa, druhá pôstna nedeľa pred Veľkou nocou) daždivo, bude v sypárňach prázdno a clivo.

Jozef seje do záhradky.