ZŠ a MŠ Bánov
ZŠ s MŠBánov

Základné informácie

Školský klub detí je mimoškolské zariadenie, ktorého hlavným poslaním je výchovno-vzdelávacia činnosť v čase mimo vyučovania, ktorá sa uskutočňuje zaujímavými formami. Pomáha odstrániť únavu z vyučovania a kompenzovať jednostranné zaťaženie detí zo školy.

Aktivity školského klubu sú zamerané na komplexný rozvoj osobnosti dieťaťa. Prostredníctvom rôznych činností a aktivít sa snažíme deťom poskytnúť priestor pre oddych a relaxáciu, učíme deti aktívne oddychovať, pomáhame deťom realizovať sa v činnostiach, ktoré ich zaujímajú, podporujeme deti k vytváraniu priateľských vzťahov s rovesníkmi, ako aj ich tvorivosť.

Výchovno-vzdelávacia činnosť v klube sa uskutočňuje:

Ranná činnosť ŠKD: od 6:30– do 7:45 hod.

Poobedná činnosť ŠKD: od 11:40 – do 16:30 hod.

Poplatok za ŠKD:

Výška mesačného príspevku na úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD sa určuje na základe všeobecne záväzného nariadenia  č.4/2019 obce Bánov.

- Príspevok na úhradu za pobyt dieťaťa v ŠKD je 10 Eur mesačne na jedno dieťa.

Tento príspevok je potrebné uhradiť vždy do 15. dňa v mesiaci. Poplatok vyberá vychovávateľka oddelenia, do ktorého je dieťa zaradené.

ŠKD

dr

ZŠ s MŠ Bánov Vás srdečne pozýva na športovo - relaxačné popoludnie pri príležitosti Dňa rodiny 2022, ktoré sa uskutční   dňa 10.6.2022 o 16.00 h v areáli našej ZŠ s MŠ Bánov.
Tešíme sa na Vašu účasť.

Kalendár podujatí

Po Ut St Št Pia So Ne

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Pranostika na akt. mesiac

Ak veje vietor začiatkom júna, potom veje osem dní.

Pranostika na akt.deň

Keď na Petra Pavla poprší, tak to potrpí na koši.

Náhodný výber z galérie

Sviatok