Menu
ZŠ a MŠ Bánov
ZŠ s MŠBánov

Valentín na našej škole .

Valentín na našej škole .

Dnes na našej škole v rámci dňa sv. Valentína panovala dobrá nálada a prevládala červená farba oblečenia. Na hodinách sa žiaci so svojimi tr. uč. porozprávali o sv. Valentínovi, ako vznikli prvé Valentínky a tento sviatok zaľúbených.

Táto valentínska akcia na škole mala veľký úspech a bola príležitosťou, ktorou žiaci mohli prejaviť svoju náklonnosť k obdivovanej osobe- spolužiakovi, kamarátovi alebo učiteľovi .Takáto šanca sa nám núka každý deň, pretože lásky nie je nikdy dosť a má veľa podôb.

Žiaci v priebehu celého minulého týždňa hádzali do papierovej schránky na chodbe odkazy pre toho „svojho“ Valentína. Takmer všetci žiaci školy a aj učitelia prišli v červenom oblečení. Podľa žiakov sme všetci vyzerali ako červené krvinky.

Napísala: Mgr. M. Rampašeková

Dátum vloženia: 15. 2. 2022 13:29
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 2. 2022 13:34
Autor: Správca Webu

Aktuality

Príhovor p. riaditeľky

https://youtu.be/UGq3k_WOXj8

p. riaditeľka

Tlačivo na stiahnutie :

tlačivo 2% z dane 

 

 

 

Fotomapa našej ZŠ s MŠ Bánov

Fotomapu našej ZŠ s MŠ Bánov, letecký pohľad našej školy  a blízkeho okolia si môžete pozrieť na nasledujúcom linku :

https://www.travelvirtual.eu/zakladna-skola-s-materskou-skolou-banov/

s

Kalendár podujatí

Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Septembrový dážď poliam potrava, vinohradom otrava.

Pranostika na akt.deň

Na Václava mráz nastáva.

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Sviatok

Meniny má Václav, Chariton, Kariton, Václava


​​